O firmie

O firmie Kreatorzy Zieleni

  • Kreatorzy Zieleni

    Jesteśmy zespołem kreatywnych osób. Pasja i zaangażowanie to atrybuty, które towarzyszą nam w codziennej pracy. Nowe wyzwania są dla nas motywacją do działania i dalszego rozwoju. Wieloletnie doświadczenie i niezmiennie najwyższa jakość usług, przekładają się osiągane wyniki. Tworzymy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców a do realizacji projektów wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt i narzędzia. Klienci są naszymi partnerami dlatego pozostajemy w wieloletnich relacjach.Kreatorzy 

  • Dlaczego my?

    Ogród jest wizytówką każdego budynku bez względu na to czy jest to dom jednorodzinny, osiedle mieszkaniowe czy siedziba firmy. Właściwie zaprojektowany i wykonany odzwierciedla naturę i potrzeby swoich użytkowników. Tworząc ogrody, urzeczywistniamy marzenia i przenosimy ich użytkowników w świat kojącej natury aby chcieli spędzać tam każdą wolną chwilę. Nowe projekty dają nam radość tworzenia niepowtarzalnego miejsca, które z każdym rokiem staje się coraz piękniejsze.

Firma Kreatorzy Zieleni

Od 2005 roku zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zielonych. Zakładanie i modernizacja ogrodów jest naszym głównym zajęciem ale wykonujemy również trawniki bez nasadzeń oraz systemy automatycznego podlewania. Począwszy od przygotowania projektu, wykonanie ogrodu, oraz jego późniejszą pielęgnację i serwis, nasz klient otrzymuje fachową i kompleksową realizację inwestycji.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a sprzęt, którym dysponujemy, pomaga nam sprawnie realizować marzenia klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wdrażania kilkudziesięciu zróżnicowanych projektów a także stałych, cyklicznych pielęgnacji grodów i terenów zielonych.

Każda realizacja niesie za sobą nowe wyzwanie, które wymaga zaangażowania, doświadczenia i nowatorskiego spojrzenia. Projektowanie przestrzeni jest sztuką, która w połączeniu z funkcjonalnością dopełnia całości. Zakładanie ogrodów i trawników nie jest dla nas tylko sposobem na życie, ale przedewszystkim realizacją pasji, nowe wyzwania są dla nas motorem do działania i dalszego rozwoju.

Doświadczenie i dbałość o jakość usługi, w efekcie końcowym daje satysfakcję , zarówno dla klienta jak i dla nas. Bez tej satysfakcji żaden nowy projekt nie miałby sensu.

Współpracujemi z wieloma sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług, dlatego na nasze realizacje zawsze udzielamy gwarancji, oferując serwis powykonawczy. Wiemy jak ważne jest zaufanie i jak łatwo je stracić, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby nasza współpraca układała się pomyślnie nie tylko w trakcie realizacji, ale także po jej ukończeniu.

Klienci są dla nas partnerami, dlatego pozostajemy w wieloletnich relacjach.

Jeżeli interesuje Państwa najwyższa jakość usługi, to trafiliście pod właściwy adres.